O firmie

Firma działa na rynku od 1991 roku. Podstawową sferą działalności firmy jest skup i sprzedaż złomów metali kolorowych oraz złomu stalowego i żeliwnego.

W trakcie prowadzenia działalności zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie.

Nasz zakład oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych z obszaru województwa zachodniopomorskiego . Zaplecze techniczne naszego zakładu pozwala na szybką i bezpieczną obsługę wszystkich klientów. Atrakcyjne ceny również przyczyniają się do tego, że nasze przedsiębiorstwo jest jedną z wiodących krajowych firm w tej branży. Jako specjaliści od recyklingu przyczyniamy się do poprawy wizerunku naszego regionu oraz stanu środowiska naturalnego.

Dysponujemy odpowiednią flotą samochodową, która pozwala nam na profesjonalny transport. Sztaplarki i ładowarki do złomu są przez nas wykorzystywane do transportu wewnętrznego. Natomiast nasz transport zewnętrzny składa się z samochodów z urządzeniami hakowymi do przewozu kontenerów.

Posiadamy niezbędne zezwolenia do magazynowania, zbierania oraz transportowania odpadów niebezpiecznych. Prowadzimy pełna ewidencję zakupionych oraz sprzedanych odpadów zgodnie z ustawą o odpadach.

Skontaktuj się z nami!

JANAR Skup złomu Sp.j.

Zapraszamy:
ul. Dębogórska 34/36, Szczecin

(91) 423 61 69
501 736 352, 501 736 354

janarsc@poczta.onet.pl